IMG_20211130_201430-new

موبوجت

سرگرمی دوست داشتنی با چاشنی تکنولوژی

جاذبه در آخر، تمام موشک‌های کاغذی را به زمین زده‌است. اما بالاخره وقت آن رسیده تا موشک های کاغذی، متفاوت از دوران چین باستان و اوریگامی‌های ژاپنی، مانند سایر پهپادها پرواز کنند. موبوجت یک موشک کاغذی توسعه یافته به سبک هابینو است که به بچه‌های عصر تکنولوژی لذت تجربه پروازهای طولانی تر توسط تلفن همراه خود را می‌دهد.

IMG_20211130_201430-new
iPhone_Х_Mockup(1)
موبوجت چیست؟

موبوجت یک پیشران حرکتی شامل برد کنترل از راه دور، باتری قابل شارژ و دو موتور کوچکِ قدرتمند است که موشک‌های کاغذی را به یک هواپیمای قابل کنترل تبدیل می‌کند. شما می توانید این کیت را به موشک‌های کاغذی و یا هواپیماهای فومی و چوبی سبک متصل کرده و پس از نصب اپلیکیشن موبوجت، پرنده را از طریق تلفن همراه خود کنترل کنید.

لذت پرواز توسط تلفن همراه و کنترل با حرکت دست

کنترل پرواز را در دست بگیرید. کنترل موبوجت توسط تلفن هوشمند و با اتصال به شبکه wifi صورت می‌گیرد. شما می‌توانید با در دست گرفتن تلفن همراه و چرخش آن به سمت چپ و راست موشک خود را کنترل کنید و از پرواز آن لذت ببرید.

برد کنترلی بالا

تا جایی که چشم می‌بیند پرواز کنید. فناوری به کار رفته در مدار الکترونیکی موبوجت با استفاده از پروتکل های ارتباطی پیشرفته این قابلیت را به شما می‌دهد تا موشک خود را تا شعاع بیش از 300 متر در فضای باز کنترل کنید.

_DSC0065-new
range
wifi-low
hand2-low size
crash-low

تشخیص سقوط و ضربه

حسگر ضربه تعبیه شده در موبوجت به صورت هوشمند سقوط ها و ضربه های وارده به موشک را تشخیص داده و بلافاصله پس از آن موتور ها را خاموش می‌کند تا از کمترین آسیب به موتور ها و ملخ ها و مدار الکتریکی پرنده جلوگیری کند.

پیشران ماژولار

موتورها، باطری و سیستم کنترل موبوجت همگی در بدنه ای ضدضربه مجموعه ای کامل و ماژولار را تشکیل داده که به راحتی بر روی انواع موشک کاغذی و هواپیمای فومی قابل نصب است. در صورتی که بدنه دچار مشکل شد، این قسمت به راحتی جدا شده و روی یک بدنه دیگر قابل نصب خواهد بود و شما یک هواپیمای نو خواهید داشت.

all in 1

کمک خلبان هوشمند

پرواز را با خیال راحت به دست تکنولوژی بسپارید. پردازنده قدرتمند 32 بیتی و حسگر های قوی موبوجت به شما کمک می‌کند تا پرواز راحت و لذت بخشی داشته باشید. موبوجت دارای یک فلایت کنترل با حسگر های ژیروسکوپ و شتاب‌سنج است که قادر به حفظ پایداری پرنده شما در حین پرواز است.

board3

طراحی منحصر به فرد

نرم افزار پیشرفته

هر طور شما راحتید. شما می‌توانید به دو روش مختلف موشک خود را کنترل کنید. در این نرم افزار دوحالت کنترلی در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید فرامین را هم به صورت حرکتی با چرخش تلفن همراه و هم به صورت لمسی کنترل کنید.
نرم افزار موبوجت دارای امکانات فراوان از جمله هشدار های صوتی، نمایشگر میزان شارژ باتری و قدرت آنتن دهی می‌باشد و به شما این امکان را می‌دهد تا تنظیمات پرنده خود را به طور کامل کنترل کنید.

5
4

تنها 4 مرحله تا پرواز

5
1

موشک کاغذی خود را تا کنید

2

کیت موبوجت را روی موشک نصب کنید

3

نرم افزار MOBOJET را نصب کنید

4

از پرواز لذت ببرید

تخفیف پلکانی

با دوستات خرید کن بیشتر تخفیف بگیر

تخفیف بر اساس تعداد در سبد خرید

تا 600 هزار تومان نخفیف با خرید 3 عدد یا بیشتر

top-low-new